Šampony

Přírodní péče o vlasy a pokožku hlavy

Pravidelné mytí vlasů je součástí každodenní rutiny. Najít ale ten pravý šampon, který bude vyhovovat vašemu typu vlasů a zároveň bude pečovat o pokožku hlavy, se rovná nalezení svatého grálu. Pomoci mohou v tomto případě přírodní šampony ukrajinské společnosti YAKA.

Šampony jsou určeny pro různé typy vlasů. Jejich přírodní složení neobsahuje parabeny, silikony či syntetická barviva. Kromě toho jsou výrobky společnosti YAKA tzv. cruelty-free, neboť nejsou testovány na zvířatech a při jejich výrobě nejsou používány živočišné složky. Samotná výroba přírodních šamponů nezatěžuje životní prostředí. Stejně tak šetrné a pečující jsou také sprchové gely YAKA, vyberte si z pestré nabídky.

Mateřídouškový šampon

Každodenní použití

vitaminy B a C, karoten 

Mateřídouškový extrakt je zdrojem vitaminů B a C, karotenu, flavonoidů a karboxylových kyselin. Díky tomuto rozmanitému složení pomáhá v péči o poškozené vlasy, a to především barvením, rovnáním či trvalou. Obsah přírodních látek vhodných k jemnému čištění vlasů a pokožky hlavy je vhodný pro každodenní použití. Šampon také obsahuje přírodní éterické oleje, jako je mateřídouškový, olej ze sladkého pomeranče, bergamotový, pelyňkový, meduňkový a mátový. V lahvi je snítka mateřídoušky.

Obsahuje:

  • mateřídouškový extrakt
  • mydlicový extrakt

Lněný šampon

Posiluje vlasy

lněný olej, přírodní esenciální oleje

Lněný olej vyživuje pokožku hlavy, což pomáhá v boji proti suchým lupům. Vyživuje vlasy zevnitř a vede k posílení vlasových folikul, díky čemuž jsou vlasy silnější a odolnější proti vypadávání. Díky složení šampon jemně, ale účinně čistí pokožku hlavy. Svůj podíl na tom má řada esenciálních olejů (bergamotový, ylang-ylang, rozmarýnový apod.). Přírodní vůni šamponu podporuje také větvička lnu uvnitř lahve.

Obsahuje:

  • hydrolyzát pšeničných proteinů
  • aloe vera

Šampon s pšeničnými proteiny

Regeneruje a obnovuje poškozené vlasy

vitamin E, vitaminy A, B, D, niacin

Pšeničné bílkoviny obsažené v šamponu jsou cenným zdrojem vitaminů a živin, které jsou nezbytné pro zdravé vlasy. Obsahují například vitaminy A, B, D, E (nazýván jako vitamin krásy a mládí) a PP, které posilují a vyživují vlasy, chrání je před škodlivými faktory prostředí a stimulují jejich růst. Šampon obsahuje extrakt z řady bylin – pelyňku, měsíčku, přesličky a mydlice. Naopak neobsahuje sulfáty a parabeny, netvoří tak hustou pěnu. Uvnitř šamponu nechybí pšeničný klas.

Obsahuje:

  • hydrolyzát pšeničných proteinů
  • aloe vera
  • babasový olej

Ovesný šampon

Zvětšuje objem vlasů

vitamin B, vitamin E, antioxidanty

Oves obsahuje optimální poměr tuků, bílkovin a uhlohydrátů a je bohatý na vitamin B. Mastné kyseliny, vitamin E a antioxidanty obsažené v této rostlině pozitivně působí na vlasy, zvlhčují je a zlepšují jejich pružnost. Vlasy tak vypadají zdravěji, leskleji a objemněji. Šampon je vyroben z přírodních surovin a neobsahuje syntetická barviva, konzervanty ani živočišný tuk. Je vyroben z hydrolyzovaných ovesných bílkovin a přírodních éterických olejů. Šampon má lehkou bylinkovou vůni. Lahev je doplněna o ovesný stvol.

Obsahuje:

  • proteinový hydrolyzát
  • aloe vera
  • olej z makadamových ořechů
Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu a základní analytické účely využíváme soubory cookies podle našich podmínek ochrany soukromí.