Krémy na ruce

Hydratace a vyživení pokožky rukou i těla

Krémy na ruce s přírodními složkami dodávají pokožce potřebnou hydrataci a výživu. Jejich používáním je kůže sametově jemná a hladká. Obsažené esenciální vonné oleje jsou kromě kosmetiky důležitou součástí aromaterapie a mají blahodárný vliv nejen na tělo, ale také na mysl. Krém na ruce a tělo je neodmyslitelnou součástí každodenní péče.

Výrobky značky YAKA kombinují léčivé vlastnosti rostlin, jedinečné recepty a inovativní technologie, šetrně a efektivně pečují o vaši krásu v každém věku. Jejich výroba nezatěžuje životní prostředí, navíc nejsou testovány na zvířatech, ve složení nenajdete živočišné složky, parabeny, silikony ani syntetická barviva. Vyzkoušejte také další výrobky značky YAKA - šampony, sprchové gely a tekutá mýdla.

Krém na ruce i tělo se šalvějí

Zvlhčuje a vyživuje pokožku

šalvějový esenciální olej

Přírodní složení zvlhčujícího a vyživujícího krému na ruce i tělo obsahuje esenciální šalvějový olej. Díky kokosovému oleji je pokožka hydratovaná, olivový olej se postará o její výživu. Krém se rychle vstřebává a zanechává pokožku jemnou a hladkou.

Obsahuje:

  • kokosový olej
  • olivový olej

Krém na ruce i tělo s mateřídouškou

Zvlhčuje a vyživuje pokožku

mateřídouškový esenciální olej

Přírodní složení zvlhčujícího a vyživujícího krému obsahuje esenciální olej z mateřídoušky. Díky kokosovému oleji je pokožka hydratovaná, olej z hroznových jadérek se postará o její výživu. Krém se rychle vstřebává a zanechává pokožku jemnou a hladkou.

Obsahuje:

  • kokosový olej
  • olej z hroznových jadérek

Krém na ruce i tělo s rozmarýnem

Zvlhčuje a vyživuje pokožku

rozmarýnový esenciální olej

Vyživující krém na ruce a tělo obsahuje esenciální olej z rozmarýnu. Obsažený ricinový olej zvlhčuje pokožku, olej z pšeničných klíčků jí dodává výživu. Díky této kombinaci zanechává krém pokožku jemnou a hladkou, navíc se rychle vstřebává.

Obsahuje:

  • ricinový olej
  • olej z pšeničných klíčků
Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu a základní analytické účely využíváme soubory cookies podle našich podmínek ochrany soukromí.